Üroloji

Cinsel İlişki ile Bulaşan Hastalıklar

Cinsel ilişki yoluyla bulaşan hastaların tedavileri, tedavi süreci öncesi ve sonrası yapılacaklar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Cinsel hastalıklar olarak da bilinen bu hastalıkların tedavisi için online randevu oluşturabilirsiniz.

Devamını Oku

Prostat Büyümesi

Prostat Büyümesi belirtileri, tanısı, tedavisi, ameliyatı, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgi için:

Devamını Oku

Sertleşme Sorunu

Sertleşme Sorunu belirtileri, tanısı, tedavisi, ameliyatı, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci hakkında bilgi alın. Online randevu oluşturun.

Devamını Oku

Mutluluk Çubuğu

Mutluluk Çubuğu (Penil Protez) belirtileri, tanısı, tedavisi, ameliyatı, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgi için:

Devamını Oku

Böbrek Taşı (ESWL)

Böbrek Taşı belirtileri, tanısı, tedavisi, ameliyatı, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgi için:

Devamını Oku

P-Shot

‘Mutluluk aşısı’ olarak da bilinen ve gün geçtikçe daha popüler hale gelen P-shot, sertleşme bozukluğunda heyecan yaratan yenilikçi tedavilerden biridir.

Devamını Oku

Penis Büyütme

Birçok erkek sertleşme sırasında penis boyutunun küçük,kalınlığının ince olduğu ile ilgili endişe duymaktadır. Bu durum cinsel yaşamını olumsuz yönde etkilemektedir. Penis boyunu büyütmeye yönelik alternatif metodlar,aletler,ilaçlar olsa da bunlarla etkili bir sonuç alınamamaktadır.

Devamını Oku

Sünnet

Sünnet ameliyatı cerrahi bir işlemdir. Ameliyathane koşullarında, steril ortamda ve uzman hekimler tarafınca yapılmalıdır. Sünnet için 1 ila 7 yaş en uygun yaş aralığıdır. Yeni doğan ve 3 aylıktan önce sünneti önermiyoruz. Bunun nedeni ise dolaşım yetersizliği sonucu yara iyileşmesinde gecikme, enfeksiyon ve penis başında nekroz gelişebilmektedir.

Devamını Oku

Erkek İnfertilitesi ve Tedavisi

1 yıl korunmasız cinsel ilişkiye rağmen çocuğunuz olmuyorsa, erkekle ilgili hastalıkların araştırılması ve tedavisi için, üroloji hekimine başvurmanız gereklidir. Aynı zamanlı olarak eşinizde kadın doğum hekimi tarafından değerlendirilmelidir.

Devamını Oku

Erken Boşalma (Prematür Ejakülasyon)

Erken boşalma ile ilgili birkaç değişik tanımlama yapılmaktadır. Bir tanımlamada; penisin sertleşmiş olarak vajinaya girişinden sonra, boşalmaya kadar geçen süreç göz önüne akmakta ve 2-3 dakika içerisinde boşalma olmasını, erken boşalma olarak tanımlamaktadır.

Devamını Oku

Penil Protez

penil protezler sertleşme zorluğu tedavisinde diğer tedavi yöntemlerinden fayda alamayan hasta grubu için alternatif tedavi olarak tek seçenektir. Protez seçimi; hastanın genel durumu ve başka seçeneklerin olmadığı durumlar değerlendirilerek yapılmalı

Devamını Oku

Formu Doldurun Sizi Hemen Arayalım