Üroloji

Cinsel İlişki ile Bulaşan Hastalıklar

Cinsel ilişki yoluyla bulaşan hastaların tedavileri, tedavi süreci öncesi ve sonrası yapılacaklar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Cinsel hastalıklar olarak da bilinen bu hastalıkların tedavisi için online randevu oluşturabilirsiniz.

Devamını Oku

Prostat Büyümesi

Prostat Büyümesi belirtileri, tanısı, tedavisi, ameliyatı, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgi için:

Devamını Oku

Sertleşme Sorunu

Sertleşme Sorunu belirtileri, tanısı, tedavisi, ameliyatı, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci hakkında bilgi alın. Online randevu oluşturun.

Devamını Oku

Mutluluk Çubuğu

Mutluluk Çubuğu (Penil Protez) belirtileri, tanısı, tedavisi, ameliyatı, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgi için:

Devamını Oku

Böbrek Taşı (ESWL)

Böbrek Taşı belirtileri, tanısı, tedavisi, ameliyatı, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgi için:

Devamını Oku

P-Shot

‘Mutluluk aşısı’ olarak da bilinen ve gün geçtikçe daha popüler hale gelen P-shot, sertleşme bozukluğunda heyecan yaratan yenilikçi tedavilerden biridir.

Devamını Oku

Formu Doldurun Sizi Hemen Arayalım