Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu

Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilmek için alınan rapordur.


Detaylı Bilgi

Evlilik Sağlık Raporu

Türk Medeni Kanunu’na göre resmi nikah başvurusu için gerekli belgeler arasında evlenme işlemlerine mahsus sağlık raporu da yer alıyor.


Detaylı Bilgi

Huzur Evinde Kalabilir Sağlık Raporu

Kişilerin huzur evi veya bakım evinde kalabilmesi için gerekli koşullardan biri sağlık raporudur.


Detaylı Bilgi

65 Yaş Üstü Akli Denge Raporu

Akli meleke ya da hukuki ehliyet raporu; 65 yaş üstü herkes için herhangi bir resmi işlem sırasında istenebilecek bir sağlık raporudur.


Detaylı Bilgi

İş İçin Sağlık Raporu (5 hekimli Heyet)

Devlet kurumları veya özel şirketler tarafından birçok işleme istinaden talep edilebilen heyet raporu, kişinin sağlıkla ilgili profilini gösteren belgedir.


Detaylı Bilgi

Çağrı Merkezi Sağlık Raporu

Çağrı merkezinde çalışmak isteyen adayın işi icra edebileceğinin, sağlığı tarafında bir kusuru olmadığının muayene edilerek kontrol edilmesidir.


Detaylı Bilgi

Yüksekte Çalışabilir Sağlık Raporu

Devlet, tehlikeli olarak gördüğü meslek gruplarında yapılacak olan her hangi bir iş hakkında raporların ve belgelerin tutulmasını ön görmektedir.


Detaylı Bilgi

Taksi Şöförü Sağlık Raporu

Mesleki yeterliliklerinin yanı sıra sağlıklarının da buna elverişli olduğunu belirtmeleri için muayene ve tetkikleri kapsamaktadır.


Detaylı Bilgi

Gemi Adamı Sağlık Raporu

Gemi adamı sağlık raporu gemilerde çalışmak isteyen, hali hazırda gemilerde çalışan tüm gemi adamları için gerekli belgelerden biridir.


Detaylı Bilgi

Silahsız Özel Güvenlik Sağlık Raporu

Silahsız Güvenlik Sağlık Raporu Güvenlik işlerde çalıştırılacak işçilerin çalışmaya engeli olmadığı tespit edilmesi için alınan sağlık raporudur


Detaylı Bilgi

İstanbul Özel Halk Otobüs Şoförü Sağlık Raporu

İETT Ruhsatı Yenileme işlemleri kapsamında, Özel halk otobüsü olarak yılda 2 defa araçlarımızda görev yapan Şoför Personelden Sağlık Kurulu Raporu istenmektedir.


Detaylı Bilgi

Online Randevu Alın   Online Randevu Alın

*Online randevu için formu doldurun, sizi arayalım