Check-Up Nedir?

Sağlık sorunu olmayan bir kişinin yaş, kalıtsal yapı ve çevresel faktörler de göz önüne alınarak, olası hastalıklarının erken dönemde tespit edilerek, önlem alınmasını amaçlayan sağlık taramasına checkup denir.


Detaylı Bilgi

Check-Up Programları

Olası hastalıklarının erken dönemde tespit edilmesini ve bunlara karşı önlem alınmasını amaçlayan; yaş, cinsiyet, kalıtsal (genetik) yapı ve çevresel faktörler dikkate alınarak yapılan sağlık taramasına Check-up denir.


Detaylı Bilgi

Tüm Yetişkin Hasta Grubu Temel Check-Up Paketi

Tüm yetişkin hasta grubu için check-up paketi yer almaktadır.


Detaylı Bilgi

Çocuk (0-14 yaş) Hasta Grubu Temel Check-Up Paketi

Çocuğunuzda gelişebilecek Obezite, kalp rahatsızlıkları, büyüme ve gelişme sorunlarına yönelik oluşabilecek riskleri Erken Tanı ile engellemeniz mümkündür.


Detaylı Bilgi

Sıkça Sorulan Sorular

Check-Up, genel olarak sağlıklı bireylerin sağlık durumlarının araştırılması ve varsa bir sağlık probleminin , henüz ciddi sorunlar doğurmadan erken tanısının koyulması amacıyla yapılan genel sağlık taramasıdır. Check-Up Nedir ve Kimler Yaptırmalıdır


Detaylı Bilgi

Laboratuvar Hapları

Şeker Takibi Paneli, Şeker Tanısı Paneli,Elektrolit Paneli,Kolesterol Paneli, Hepatit Paneli Karaciğer Paneli, Üriner Sistem Paneli, Üreme Fonksiyonları Paneli, Kanser Paneli, Alerji Paneli, Cinsel Fonksiyon Paneli v.b gibi işlemler...


Detaylı Bilgi

Genişletilmiş Paneller

Anemi Paneli, Tiroid Sağlığı Paneli, Böbrek Sağlığı Paneli, Kemik Erimesi Paneli, Vitamin Paneli v.b. gibi işlemler...


Detaylı Bilgi

Online Randevu Alın   Online Randevu Alın

*Online randevu için formu doldurun, sizi arayalım