Kadın Hastalıkları ve Doğum

Barbie Vajina

Barbie Vajina ilk defa Amerika’da yapılmaya başlanmıştır. Barbie Vajina estetiğinde esas olan iç genital dudak ve dış genital dudaklara yapılan işlemlerdir.

Devamını Oku

Menopoz

Menopoz belirtileri, tanısı, tedavisi, işlem süreci, tedavi fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgi alın.

Devamını Oku

Adet Düzensizliği

Adet düzensizliği ve tedavisi hakkında detaylı bilgilere erişin, online randevu oluşturarak kadın doğum uzmanından bilgi alın.

Devamını Oku

Tüp Bebek

Tüp bebek merkezimizde yer alan hizmetler hakkında detaylı bilgilere, randevulara ve tedavi detaylarına erişmek için devamına erişebileceğiniz ethica servisi.

Devamını Oku

Amniyosentez

Amniyosentez testi ve tedavi süreçleri hakkında detaylı bilgilere erişin, fiyat alın ve randevu oluşturun.

Devamını Oku

Doğum

Doğum hakkında genel bilgilere erişin, İstanbul'da yer alan hastanemizde doğum servisi yer alıyor. Bu servisten doğum öncesi ve sonrası süreçleri ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku

Kadın Hastalıkları

Kadın hastalıkları hakkında detaylı bilgilere erişim, tedavi öncesi ve sonrası süreçler hakkında detaylı bilgilere erişin. Randevu oluşturarak bilgi alın.

Devamını Oku

Bel Soğukluğu

Bel Soğukluğu; en sık rastlanılan cinsel yolla bulaşan hastalıklardan bir tanesidir. Bel soğukluğu tanısı, tedavisi ve tedavi sonrası kontrolü ile alakalı Kadın Hastalıkları ve Doğum biriminde hizmet verilir.

Devamını Oku

Formu Doldurun Sizi Hemen Arayalım