Göz Hastalıkları

Intravitreal Göz İçi Enjeksiyonu (IVA)

Göz içi enjeksiyonu son 10 – 15 yıldır giderek artarak uygulanan bir tedavidir. Birçok hastalığın tedavisinde kullanılan etkin bir tedavi yöntemidir. Özellikle sarı nokta hastalığının kanamalı tipinde şekere bağlı görme kaybında gözdeki damar tıkanıklığı ve kanamalarında yaygın olarak kullanılır.

Devamını Oku

Akıllı Lens (Multifocal - Trifocal)

Akıllı lensler, iki (multifocal) veya üç (trifocal) odaklı şekilde olmak üzere ileri teknolojiyle üretilmiş ömürlük ve kişiye özel olan göz içi lenslerdir. Multıfocal lens, uzak ve yakın mesafeyi ortadan kaldırırken Trifocal lens, uzak orta ve yakın mesafeyi ortadan kaldırır.

Devamını Oku

Diyabetik Retinopati

Diyabetik Retinopati hakkında bilgi alın, tedavi süreci öncesi ve sonrası yapılması gerekenleri öğrenin. Online randevu oluşturmak için form doldurmanız yeterli olacaktır.

Devamını Oku

Şaşılık Tedavisi

Göz kayması olarak da bilinen şaşılık tedavisi, ethica İncirli Hastanesi Göz Hastalıkları biriminde gerçekleştirilir. Alanında uzman hekimler tarafından şaşılık belirtlileri, tanısı, tedavisi ve sonrasın yapılması gereken kontroller yerine getirilir.

Devamını Oku

Göz Kapağı Hastalıkları

Göz kapağında meydana gelen hastalıklar hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı, kolayca online randevu alın. Göz kapağı ile alakalı tüm hastalıklar ve göz kapağı estetiği bilgilerine erişin.

Devamını Oku

Katarakt

Katarakt tanısı ve tedavisi hakkında bilgilere erişmek, katarakt tedavisi sonrasında yapılması gerekenleri öğrenmek için okuyun.

Devamını Oku

Göz Kuruluğu

Göz kuruluğu tanısı, tedavisi ve tedavi sonrası yapılması gerekenler hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Devamını Oku

Sarı Nokta Hastalığı

Sarı nokta hastalığı tedavisi, hastalık belirtileri ve tanı süreci hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı; göz kuruluğu hastalığı ile alakalı bilimsel çalışmaların yer aldığı servistir.

Devamını Oku

Formu Doldurun Sizi Hemen Arayalım