Genel Cerrahi

Gastroenteroloji

Sindirim sisteminde meydana gelen hastalıkların tanısı ve tedavisini kapsayan ethica İncirli Hastanesi tıbbi birimidir. Bu birimde; genel cerrahi, gastroenteroloji, ve onkoloji hastalarına hizmet verilir.

Devamını Oku

Obezite Cerrahisi

ethica İncirli Hastanesi Genel Cerrahi birimine bağlı bu birimde; mide küçültme ameliyatı, kapalı yöntemlerler yapılır. Obezite cerrahisi hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için devamını okuyun.

Devamını Oku

Hemoroid

Hemoroid tanısı, tedavisi ve hemoroid hakkında genel bilgilere erişebileceğiniz, dilerseniz randevu oluşturabileceğiniz kategorimizi ziyaret edin. Bu yazıda yer alan bilgiler ethica İncirli Hastanesi doktorları tarafından hazırlanmıştır.

Devamını Oku

Endoskopi

Gastroskopi Üst gastro intestinal sistemin incelenmesi işlemidir. (Yemek borusu, mide ve on iki parmak bağırsağı) Ağızdan girilerek ilgili organların görüntüsünü montör ekranına aktarma esasına dayanır.

Devamını Oku

Mide Balonu

Mide Balonu, endoskopi yöntemiyle yapılan ameliyatsız zayıflama yöntemidir. İşlem süresi 15 dakikadır. Mide balonu işlemindeki amaç, hastanın midesinin içerisine, endoskopik olarak, içi su dolu bir balon yerleştirilmesi ile gıda alımının kısıtlanması ve bu işlem sayesinde hastanın kilo vermesidir

Devamını Oku

Formu Doldurun Sizi Hemen Arayalım