Beyin ve Sinir Cerrahisi

Boyun Fıtığı

Boyun ağrısı ile baş gösteren boyun fıtığının; tanısı, tedavisi ve sonrasında kontrolü ile ilgili çalışmaların dayandığı uzmanlık alanıdır. Genellikle kaslara dayanan ağrıların tedavisi ile alakalı yöntem ve bilgilere ethica İncirli Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi biriminden erişebilirsiniz.

Devamını Oku

Bel Fıtığı

Bel fıtığı ile alakalı tanı, tedavi yöntemleri ve kontrol aşamalarına erişebileceğiniz ethica İncirli Hastanesi konusudur. Bel fıtığı tedavisi için ihtiyacınız olan randevu formuna, bu sayfadan erişebilirsiniz.

Devamını Oku

Beyin Anevrizmaları

Beyindeki kan damarlarında baloncuk oluşması sonucu görülen Beyin Anevrizmaları'nın tanısı, tedavisi ve kontrol süreçleri ile alakalı detaylı bilgiye erişebilirsiniz. ethica İncirli Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi biriminde verilen bu tedavi hizmeti ile alakalı randevu oluşturmak için form sayfasına erişebilirsiniz.

Devamını Oku

Beyin Kanaması

Beyin Kanamsı; kafatası içerisinde ya da beyin boşluklarında meydana gelen kanamalara verilen genel isimdir. Bu tip kanamalar ile alakalı tanı, tedavi ve kontrol işlemlerini yürüten uzmanlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku

Beyin Tümörleri

Beyin Tümörleri; kafatası içerisinde yer alır ve beyin içerisindeki kan basıncını artırarak rahatsızlık oluşturur. ethica İncirli Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi biriminde beyin tümörlerinin teşhisi, tedavisi, kontrolü sağlanır.

Devamını Oku

Formu Doldurun Sizi Hemen Arayalım