Tıbbi Birimler

Genel Cerrahi

ethica İncirli Hastanesi'nin Genel Cerrahi Biriminde yer alan işlemler, konular ve ilgi alanları ile alakalı tüm bilgilere erişebilirsiniz. Bu birimde genel cerrahlar tarafından spesifik konularda hizmet verilir.

Devamı

Sağlık Raporları

Hastanemizden alabileceğiniz tüm sağlık raporlarına ulaşabileceğiniz hizmetler sayfamıza göz atın. Bu sayfada yer alan sağlık raporlarını almak için form doldurmanız ve randevu oluşturmanız yeterlidir.

Devamı

Acil Servis

Bakırköy İncirli Hastanemizin acil servis birimiyle alakalı detaylı bilgilere erişin, acil taleplerinizle alakalı karşılanan hizmetleri öğrenin.

Devamı

Psikiyatri

Psikiyatri kliniğimizde yer alan hizmetlerle alakalı detaylı bilgiye erişin, bu klinikte verdiğimiz hizmetlerle alakalı online randevu oluşturun.

Devamı

Üroloji

ethica İncirli Hastanesi Üroloji biriminde; çocuklara ve yetişkinlere özel üroloji muayenesi, hastalıkların tanısı ve tedavisi üzerinde çalışmalar yürütülür. Bu birimde; idrar kaçırma, böbrek taşı hastalıkları, sertleşme problemleri, boşalma problemleri ve prostat büyümesi gibi konulara değinilir. Ayrıca cinsel ilişki yoluyla bulaşan hastalıklar da Üroloji biriminde araştırılır.

Devamı

Kardiyoloji

Kardiyoloji servisinde yer alan tedaviler, tanılar ile alakalı detaylar, tedavi içeriklerine ulaşın. Kardiyolog randevusu oluşturmak için hemen form doldurabilirsiniz.

Devamı

Göz Hastalıkları

ethica İncirli Hastanesi Göz Hastalıkları biriminde; rutin göz muayenesi, lens ve gözlük işlemlerinin dışında; şaşılık tedavisi, retinoplasti, katarakt tedavisi ve görme bozukluğu tedavileri konularında çalışmalar yürütülür.

Devamı

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın hastalıkları ve doğum hakkında merak ettiklerinize, ethica İncirli Hastanesi'ndeki Kadın Doğum Servisi ile alakalı bilgilere ulaşmak için hemen inceleyin.

Devamı

Beslenme ve Diyet

Beslenme ve diyet konularında sizi yönlendirecek, tüm ihtiyaçlarınız için danışabileceğiniz diyetisyenlerden randevu alabilir, bu konularda detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Devamı

Dahiliye

ethica Sağlık Grubu Dahiliye biriminde; genel iç hastalıkları ile alakalı konulara yoğunlaşılır. Bu konulardan bazıları; onkoloji, gastroenteroloji, kardiyoloji ve endokrinoloji'dir. İç hastalıkları biriminde konsültasyon, tanı ve tedavi hizmetleri sunulur.

Devamı

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Bu birimde; fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında uzman doktorlar ve fizyoterapistler tarafından hizmet verilir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon biriminde; bel ağrısı tedavisi, fıtık tedavisi gibi hastalıklar konu olarak işlenir.

Devamı

Nöroloji

Baş dönmesi, baş ağrısı, beyin damar hastalıkları, epilepsi ve Alzheimer gibi nörolojik hastalıkların tanısı, tedavisi ve önlenmesine yönelik çalışmalar yürüten ethica İncirli Hastanesi birimidir. Bu birim aracılığıyla randevu oluşturabilirsiniz.

Devamı

Çocuk Hastalıkları

ethica İncirli Hastanesi Pediatri biriminde; 0-16 yaş aralığındaki çocukların hastalıklarının tanısı, tedavisi ve önlenmesine yönelik çalışmalar yürütülür. Yenidoğan Yoğum Bakım Ünitesi, Kardiyoloji ve Çocuk Nöroloji birimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Devamı

Dermatoloji

ethica İncirli Hastanesi Dermatoloji Birimi; deri ve cilt hastalıklarının tanısı, tedavisi ve kontrolü konularında uzmanlaşmış dermatologların hizmet verdiği bir tıbbi birimdir. Cilt bakımı, akne ve sivilce tedavisi gibi konulara yoğunlaşılır.

Devamı

Göğüs Hastalıkları

Akciğer hastalıklarının tanısı, tedavisi ve kontrolünü gerçekleştiren ethica İncirli Hastanesi birimidir. Bu birimle alakalı tüm konularda online randevu oluşturabilirsiniz.

Devamı

Biyokimya

Biyokimya Laboratuvarı biriminde; hormon testleri, kan tahlilleri, idrar analizleri, tam kan sayımı ve metabolizma analizleri üzerinde çalışılır. Hastalıkların tanısı, tedavisi ve önlenmesi aşamalarının tümünde bu testler referans alınır.

Devamı

Mikrobiyoloji

Mikrobiyoloji Biriminde; Bakteriyoloji, İmmunoloji, Viroloji laboratuvarları yer alır. Bu laboratuvarlarda yapılan testler ve analizler; hastalıkların tanısı, tedavisi ve kontrolünde kullanılır.

Devamı

Enfeksiyon Hastalıkları

ethica İncirli Hastanesi, Enfeksiyon Hastalıkları Birimi; mikroorganizmalar tarafından vücutta meydana getirilen hastalıkların tanısı, tedavisi ve kontrolünü sağlar. Bu birim ile Mikrobiyoloji Laboratuvarları birlikte çalışır.

Devamı

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

İbn-i Sina Tıp Uygulamaları, tamamlayıcı tıp uygulamaları ve geleneksel tıp uygulamaları konusunda uzmanlaşan sertifikalı doktorların hizmet verdiği ethica İncirli Hastanesi birimidir.

Devamı

Genel Cerrahi

ethica İncirli Hastanesi Genel Cerrahi biriminde; obezite cerrahisi, endokrin cerrahisi, gastroenteroloji gibi konularda uzmanlaşmış cerrahlar tarafından bu hastalıkların ve konuların tanıları, tedavisi ve kontrolü sağlanır. ENDOSKOPİK İŞLEMLER GASTROSKOPİ Üst gastro intestinal sistemin incelenmesi işlemidir. (Yemek borusu, mide ve on iki parmak bağırsağı) Ağızdan girilerek ilgili organların görüntüsünü montör ekranına aktarma esasına dayanır. GASTROSKOPi NE ZAMAN GEREKLİ  Yutma ile ilgili problemler (Yutma güçlüğü)  Mide ağrısı veya mide yanması  Karın ağrısı (Özelikle göbek üstü ağrılarda)  Kusma sırasında kan gelmesi GASTROSKOPİ İŞLEMİ  İşlem öncesinde 6-8 saatlik açlık gerekir.  Sedasyon altında yapılır.  İşlem yaklaşık 10-15 dakika sürer. KOLONOSKOPİ Kolon kanseri dünyada en sık görülen kanserlerin başında gelir. Kolon kanserleri genelde iyi huylu tümör olan kolon poliplerinden gelişir. Polipten kansere dönüşme süreci 5-10 yıldır. Uygun zamanda yapı

Devamı

Ortopedi ve Travmatoloji

Birçok tedavi yöntemi ve hastalığın yer aldığı, ethica İncirli Hastanesi birimidir. Ortopedi ve Travmatoloji biriminde; travma, yaralanma, omuz ve diz cerrahisi gibi başlıca konuların dışında, tüm ortopedik işlemler titizlikle işlenir.

Devamı

Beyin ve Sinir Cerrahisi

ethica İncirli Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi biriminde; bel fıtığı, boyun fıtığı, beyin kanaması, beyin tümörleri gibi hastalık ya da sonuçların; tanısı, tedavisi ve kontrolü üzerinde çalışmalar yürütülür.

Devamı

Kalp Damar Cerrahisi

Kardiyovasküler Cerrahi biriminde; ethica İncirli Hastanesi kalp ve damar cerrahları görev yapar. Bu birimde çocuk ve yetişkin kalp cerrahisi alanında hizmet verilir. Kalp ve damar hastalıklarının tanısı, tedavisi ve kontrolü üzerine çalışmalar yürütülür.

Devamı

Anestezi ve Reanimasyon

Anesteziyoloji ve Reanimasyon biriminde; cerrahi işlem öncesi hazırlıklar konusunda uzmanlaşmış doktorlar tarafından hizmet verilir. Cerrahi anestezi bölümü olarak da adlandırılan bu birimde; ağrısız doğum, ameliyat öncesi kontroller ve hazırlıklar konusunda çalışmalar yürütülür.

Devamı

Algoloji (Ağrı Kliniği)

Ağrı tedavisi olarak da bilinen algoloji; genellikle kanser ağrısı ve kas-sistem ağrıları üzerine yoğunlaşmış bir tedavidir. Ayrıca fibromiyalji tedavisi de bu birimde ele alınarak ameliyatsız ağrı tedavisi gerçekleştirilir.

Devamı

Radyoloji

Radyoloji Bölümü ve doktorları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Devamı

Formu Doldurun Sizi Hemen Arayalım