Blog

P-Shot

Erkeklerde mutluluk aşısı p-shot hakkında daha fazla bilgi için...

Devamı

Kalp Ritim Bozuklukları

Sağlıklı bir bireyde kalp dakikada ortalama 60-100 adet aralığında olacak şekilde tüm yaşam boyunca sürekli çalışır.

Devamı

Doğum

Prematüre Doğum ve Fetal Makrozomi hakkında daha fazla bilgi için...

Devamı

Gebelik Öncesi Dönem

Prekonsepsiyon dönemi olarak adlandırılan gebelik öncesi dönem, sağlıklı bir bebek sahibi olabilmek için çiftlerin kendilerini fiziksel ve psikolojik olarak hazırlayabileceği bir süreçtir.

Devamı

Sağlıklı Beslenme

Ergenlik döneminde nasıl beslenilir? Ergenlik döneminde ihtiyaç duyulan gıdalar hangileridir? Ergenler için proteinin önemi nedir?

Devamı

Grip

Grip, viral kaynaklı, insandan insana solunum salgıları ile ya da enfekte yüzeylere temasla kolaylıkla yayılabilen ve özellikle kış mevsiminde tüm dünyada salgınlar yapabilen akut bir solunum sistemi hastalığıdır.

Devamı

Çocuklarda Kabızlık

Çocuklarda kabızlık problemi birçok kişinin korkulu rüyası. Ayrıca birçok hastalığın da belirtisi olan kabızlık durumu hakkında hazırladığımız yazıyı okumanızda fayda var.

Devamı

Yenidoğan Tarama Programı

T.C. Sağlık Bakanlığı Neonatal Tarama Programı Genelgesi ile 2006 tarihinde Neonatal Tarama Programı ile yenidoğanların Fenilketonüri ve Konjenital Hipotiroidi açısından taranmasını başlatmıştır.

Devamı

İnfantil Kolik

Kolik ağlaması, normal ağlamadan farklıdır; aniden başlar, yüksek sesle sürekli bir ağlamadır, bebek sakinleştirilemeden saatlerce ağlayabilir.

Devamı

Mide Botoksu

Mide Botoksu Nedir? Mide Botoksu Nasıl Yapılır? 10 Dakikada Mide Botoksu. Mide botoksu hakkında daha detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Devamı

Formu Doldurun Sizi Hemen Arayalım